Kdo jsme

Vzdělávání s.r.o.shutterstock_95466643

je moderní dynamická společnost, která působí na trhu vzdělávání a služeb v oblasti grantového poradenství od roku 2008.

Sekce vzdělávání

Vzdělávání s.r.o. je akreditovanou institucí Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. Společnost nabízí vlastní akreditované kurzy se zaměřením na pracovníky v sociálních službách. Podívejte se na naši neustále se rozšiřující  nabídku.

Pokud jste Vámi požadovaný kurz v naší nabídce nenašli, nezoufejte. Tým pracovníků Vzdělávání s.r.o. je schopen připravit pro Vás kurz na míru. Kontaktujte nás a my se přizpůsobíme Vašim individuálním požadavkům, dohodneme si s Vámi termín, místo, čas i obsahové zaměření kurzu. 

Společnost Vzdělávání s.r.o. si velice váží všech svých zákazníků, na reference společností využívajících naši nabídku vzdělávání se můžete podívat zde. Společnost se rovněž pyšní certifikátem Ministerstva práce a sociálních věcí ČR a Fondu dalšího vzdělávání, p.o., o úspěšném absolvování dobrovolného auditu u akreditovaných programů: Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách, Prevence syndromu vyhoření I a Komunikace s rodinou uživatele sociálních služeb.

Certifikát

Sekce grantového poradenství

Za dobu existence společnosti náš tým zpracoval desítky úspěšných projektů v rámci operačních programů OP LZZ, OP VK a IOP. Dbáme na individuální přístup ke klientovi, nabízíme poradenství i po úspěšném zahájení samotné realizace projektu. Podívejte se na aktuální výzvy.

Společnost je velmi flexibilní, poskytujeme služby v celé České republice, přizpůsobíme se vašim časovým možnostem a požadavkům. Zaujala Vás naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat.

Sekce vlastních projektů

V současné době je společnost Vzdělávání s.r.o. sama realizátorem projektů „Vzděláváním ke kvalitě“, registrační číslo CZ. 1.04/3.1.03/A7.00129 a „Vzděláváním ke kvalitě II“, registrační číslo CZ. 1.04/3.1.03/D5.00034 v rámci OP Lidské zdroje a zaměstnanost. Projekty jsou zaměřeny na vzdělávání pracovníků poskytovatelů sociálních služeb a osob pečujících. Veškeré akreditované kurzy pořádané v rámci projektů jsou pro registrované účastníky zdarma. Více o projektech a nabídce kurzů se dozvíte zde.

Mezi úspěšné projekty realizované společností Vzdělávání s.r.o. patří v roce 2014 ukončený mezinárodní projekt Pojďme do toho společně II“, registrační č.: CZ.1.04/5.1.01/77.00182. Projekt byl zaměřen na výměnu zkušeností s irským a španělským partnerem v oblasti sociálního začleňování a rozvoje zaměstnanosti osob se zdravotním postižením (poruchou autistického spektra). Podívejte se na projekt blíže.

Oblasti hlavní činnosti: